Registracija, tezės ir kitos svarbios datos

Registracija ir tezių siuntimas – iki 2021 m. rugsėjo 7 d. Priimamos DOCX formato tezės (galite papildomai pateikti ir PDF failą), reikalavimai nurodyti tezių šablone.

Pranešimas apie konferencijos tezių priėmimą ir programa – preliminariai iki 2021 m. rugsėjo 24 d.

Registracijos mokestis

  • Standartinis: 50 Eur
  • Doktorantams: 20 Eur
  • Dalyvio mokestis netaikomas bakalauro, magistro studentams ir mokytojams

Mokestis mokamas bankiniu pavedimu
Gavėjas: Lietuvos fizikų draugija
Registracijos adresas: Saulėtekio al. 3, LT-10257, Vilnius
Juridinio asmens kodas 190652327
Banko sąskaitos Nr. LT45 7044 0600 0126 0288
Banko pavadinimas: AB SEB bankas
Banko adresas: Gedimino pr. 12, LT-01103
Banko kodas: SWIFTCBVILT2X
Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti LNFK44 ir asmens, už kurį mokamas registracijos mokestis, vardą ir pavardę (jeigu mokama ne už save). Pavyzdys: „LNFK44 Vardenis Pavardenis“.

Žodiniai pranešimai

Pranešimų (išskyrus kviestinius) trukmė neturėtų viršyti 15 min., klausimams ir diskusijai yra skiriamos papildomos 5 min. Sesijos vedėjas nutrauks pranešimą, jeigu jis viršys 20 min.

Dalyviai turi įsikelti savo pranešimo skaidres į konferencijos salėje esantį kompiuterį prieš savo sesijos laiką, pertraukų metu. Rekomenduojame įkėlus išbandyti pristatymą, ypač jei jame yra naudojamos animacijos. Kompiuteriu bus galima rodyti PPT, PPTX ir PDF formato skaidres. Jei pristatymui norite naudoti savo kompiuterį, informuokite apie tai organizatorius bei pasirūpinkite, kad būtų galima prie jo prijungti projektorių naudojant VGA jungtį. Konferencijos salėje visuomet bus organizatoriai, kurie padės šiais techniniais klausimais.

Skaidrių ir pranešimo kalba – lietuvių arba anglų.

Stendiniai pranešimai

Dalyvio plakatas negali viršyti 1,5 m aukščio ir 1 m pločio. Rekomenduojame spausdinti plačiaformatės spaudos (A1 ar A0) plakatus.

Jei pranešimas yra pirmojoje dienos stendinėje sesijoje (S1 arba S3), plakatus galite pakabinti prieš prasidedant konferencijos programai ryte arba pirmosios kavos pertraukėlės metu. Jei popietinėje sesijoje (S2 arba S4) – pietų pertraukos arba antrosios kavos pertraukėlės metu. Stendiniai pranešimai privalo būti nukabinti iškart pasibaigus stendinei sesijai. Organizatoriai pasirūpins priemonėmis, reikalingomis pakabinti plakatus.

Stendinio pranešimo kalba – lietuvių arba anglų.

Kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai mokytojams

Konferencijoje užsiregistravusiems ir dalyvavusiems mokytojams Vilniaus universiteto Ugdymo mokslo institutas išduos kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus dalyvaujant renginyje.

Automobilių parkavimas

Prie konferencijos pastato (NFTMC) yra trijų aukštų automobilių stovėjimo pastatas (atvažiuojant nuo Saulėtekio al.), kuriame konferencijos dalyviai gali parkuoti automobilius.

Viešasis transportas

Artimiausia viešojo tansporto stotelė – „Saulėtekis“.

Greitieji autobusai:

4G (Pilaitė – Konstitucijos pr. – Saulėtekis),
5G (Pašilaičiai – Ozo g. – Saulėtekis).

Troleibusai:

2 (Stotis – Žygimantų g. – Saulėtekis),
10 (Naujininkai – Kalvarijų g. – Saulėtekis),
19 (Pašilaičiai – Konstitucijos pr. – Antakalnis – Saulėtekis).

Vilniaus mieste galioja elektroninio bilieto sistema. Įlipus į transportą bilietą reikia aktyvuoti. Viešojo transporto bilietų rūšys ir kainos.

Vilniečio kortelę galite nusipirkti ir papildyti visose prekybos vietose, pažymėtose Vilniečio kortelės ženklu (pvz., spaudos kioskuose, „Narvesen“ prekybos vietose, Lietuvos pašto skyriuose). Naujuose Lietuvos studento pažymėjimuose (LSP) „Vilniečio kortelė“ jau yra integruota. Daugiau informacijos: www.govilnius.ltwww.vilniusticket.lt.

Elektroninius bilietus taip pat galite įsigyti išmaniajame telefone naudojant programėlę Trafi. Atsisiųsti programėlę: App StoreGoogle Play.

Bevielis internetas

NFTMC pastate veiks konferencijos dalyviams skirtas bevielis internetas. Akademinis „Eduroam“ bevielis tinklas taip pat bus prieinamas.